Zařizujeme pokoj školákovi – nový dětský nábytek

zalfNový penál, aktovka, pár sešitů a učebnic. To vše potřebuje každý správný školák, ale kromě výbavy si také často lámeme hlavu s tím, jak vytvořit dítěti příjemné prostředí, kde by se mohlo učit a psát úkoly. Není jednoduché zařídit krásný dětský pokoj a zároveň funkční pokojíček, který vaše rostoucí dítko bude moci používat alespoň několik let.

Při výběru musíme dávat pozor, aby si dítě nekřivilo páteř při sezení či ležení nebo mělo správně osvětlený pracovní stůl. Pozor byste také měli dávat na to, aby dítě mělo prostor na hraní potřebný pro rozvoj fantazie a přirozené tvořivosti.  To lze vhodným prostorovým členěním a vybavením pokoje rozvíjet a nevhodným utlumit. Proto by se při výběru dětského pokoje měli rodiče zaměřit na kvalitu nábytku, jeho barevnost a především bezpečnost.

Skvělé řešení nabízí firma ZALF, která nabízí moderní dětský a studentský nábytek, ale také postele, obývací stěny či designové knihovny. Italský výrobce ZALF patří desítky let k předním výrobcům luxusního nábytku. Společnost přichází s rostoucím italským nábytkem pro malé školáky, ale i starší studenty. Luxusní nábytek, který není výjimečný jen kvalitou a designovým řešením, ale také jedinečnou funkčností, nabízí mnoho variant využití pokoje,. Pokud máte malý prostor pro dětský pokoj, ani to není problém – firma nabízí snadno posuvný nábytek, který vám umožní využít maximum prostoru a vašim dětem poskytne to nejlepší. Unikátní posuvnou funkci nejlépe můžete vidět na instruktážních videích zde. Nábytek velmi dobře můžete kombinovat do mnoha různých  setů, které jsou účelné, ale i velmi bezpečné pro děti, což by mělo být jedno z nejdůležitějších kritérií při výběru nábytku do dětského pokoje. Společnost má ve své nabídce širokou škálu barev, ze kterých si určitě vybere i vaše ratolest. Pokud se rozhodnete pro dětský nábytek firmy ZALF, můžete navštívit a využít služby bytového studia JESPEN, kde Vám designéři poskytnou všechny důležité informace, vypracují 3D návrh pokoje, budou hledat nejlepší a jedinečné řešení právě pro Váš dětský pokoj a zajistí i dopravu a montáž nábytku. Nábytek ZALF znáte i z pořadu – Jak se staví sen.

zalf

Ve studiu JESPEN nakoupíte také dětský rostoucí nábytek a studentské psací stoly MOLL a rostoucí dětské židle firmy Mayer.