Společnost JESPEN se řadí k největším prodejcům italského nábytku v Čechách a k nejvýznamnějším dovozcům italského nábytku značek Desirée, Santarossa, Tonin Casa, Bontempi… v rámci celé České republiky. Hlavní prodejna Italského nábytku, která se nachází v Centru designového nábytku Sýkora Home, vedle O2 Arény v Praze – Vysočanech, nabízí desítky m2 prodejní plochy a umožňuje tak prezentaci široké škály zboží zejména Italského designu.

Sykora-03_002079

Bytové studio JESPEN s.r.o. je novým subjektem na českém trhu. Hlavní myšlenkou je nabídnout náročným zákazníkům široký sortiment bytového nábytku především do obývacích pokojů,ložnic, jídelen a šaten. Hlavní snahou je vystavit zboží,které si v jiných firmách může klient prohlédnout pouze v katalogu. Na 350 m2 naleznete vzorové řešení bytu i mnoho solitérů, z nichž jsou některé skladem. V případě okamžité potřeby jsme

http://www.topbydleni.info/pohovky.jpg

připraveni prodávat vzorky přímo z výstavní plochy. Nabízený sortiment nábytku je zaměřen na kompletní vybavení bytového prostoru. Do Vašeho interiéru Vám můžeme nabídnout veškerý nábytek od sedacích souprav, obývacích stěn, jídelen , zařízení dětského pokoje až po doplňky jako jsou např. koberce, polštáře, vázy, zrcadla apod. Mezi standardní služby patří odborné poradenství, navrhování interiérů avypracování grafických návrhů – zejména u dětských pokojů a obývácích pokojů.Naše firma spolupracuje rovněž s několika architekty. Každému zákazníkovi je poskytována individuální péče. V současné době spolupracujeme s předními italskými výrobci nábytku.

Moderní bydlení – otázka individuálního vkusu

Otázka moderního bydlení je velmi individuální záležitostí, neboť pod pojmem „moderní“ může každý chápat něco jiného. Jde spíše o věc vkusu každého člověka, který se výrazně projevuje právě v uspořádání a zařízení bydlení. Připravili jsme pro Vás přehled zajímavých článků, rad a tipů, které Vám pomohou zlepšit standard Vašeho bydlení.

Styl moderního bydlení

V jakém stylu zařídit moderní bydlení? Existuje několik základních stylů, v jejichž duchu můžeme svůj interiér zařídit. Jen málokdo však respektuje výhradně jeden styl, většinou jde o kombinaci více stylů, opět v závislosti na osobním vkusu a citu majitele. Některé styly lze kombinovat snadno, některým kombinacím bychom se však raději měli vyhnout, aby náš byt nepůsobil „přeplácaně“.

Minimalistický styl

Interiér zařízený v tomto stylu je neutrální, nenápadný, přesto vkusný. Hlavním znakem jsou jednoduché linie, které umožňují kombinace s výraznějšími prvky jiných stylů. V minimalisticky zařízeném interiéru se dobře vyjímají doplňky v retro-stylu, ale také exotické prvky z Dálného východu či Afriky. Nepochybí ani ten, kdo si do takového bytu pořídí nějaký historický kousek.